تصمیم‌سازی | Decision Making

آموزش تصویری روش پرداخت

روش پرداخت

آموزش تصویری روش پرداختکارت‌های عضو شبکه شتاب که قابلیت خرید اینترنتی دارند، افزون بر شماره کارت 16 رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند. همه کارت های عضو این شبکه موارد زیر را دارند:

 

شماره کارت (همه کارت‌های بانکی این شماره را دارند.)

 

رمز اینترنتی کارت (همان رمز دوم یا رمز پویای یک‌بارمصرف است که می‌توانید آن را از بانک صادرکننده کارت با پیامک یا اپلیکیشن بانک خودتان در تلفن همراهتان دریافت نمایید.)

 

کد سه یا چهاررقمی CVV2 (به شکل یک عدد 3 رقمی و یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16 رقمی روی کارت یا پشت آن حک شده است. صرفاً وجود کدCVV2 روی یک کارت، دلیلی بر امکان خرید اینترنتی آن نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی آن را برای شما فعال کرده باشد.)

 

تاریخ انقضا (تاریخی که از آن به بعد کارت قابلیت پرداخت خود را از دست می‌دهد.)

 

 

برای دانلود فوری هر یک از محصولات عرضه شده در پایگاه دانش تصمیم‌سازی کافی است روی دکمه "پرداخت آنلاین" مانند زیر کلیک کنید.

 

 

با کلیک روی این دکمه به درگاه رسمی پرداخت‌های اینترنتی شرکت زرین پال که صفحه‌ای مانند زیر است، انتقال می‌یابید.

 

 درگاه پرداخت

 

 

پس از پرداخت به صفحه دانلود متصل خواهید شد. بااین‌حال، برای دریافت لینک دانلود حتماً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. پس از واردکردن آدرس ایمیل روی "پرداخت" کلیک کنید تا به شبکه شاپرک متصل شوید.

 

 

حالا باید اطلاعات مربوط به کارت‌بانکی خود را وارد نمایید و روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید. درصورتی‌که اطلاعات کارت‌بانکی شما تأیید شود، صفحه دانلود ظرف چند لحظه به‌شکل خودکار باز می‌شود و می‌توانید محصول خریداری شده را از آن صفحه دانلود کنید.

 

 

برای اطمینان از دریافت محصول خریداری شده، فایل فشرده یا لینک دانلود آن به آدرس ایمیلی که هنگام خرید وارد کردید، ارسال خواهد شد؛ بنابراین، دست‌کم چند ساعت پس از خرید، ایمیل خود را چک کنید و بازبینی پوشه اسپم ایمیل خود را نیز فراموش نکنید.

 

دانلود فایل

 

پس از دانلود فایل فشرده (zip) باید آن را (unzip) کنید. برای این منظور می‌توانید از نرم‌افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید. فایل های خریداری شده معمولاً با نرم‌افزارهایی مانند Microsoft Office Word یا Microsoft Office PowerPoint یا Adobe Reader قابل‌بهره‌برداری هستند. این نرم‌افزارها از اینترنت قابل‌دانلود هستند که می‌توانید پس از دانلود، آن‌ها را روی کامپیوتر خودتان نصب کنید. اگر سؤالی درباره محصول خریداری شده دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تصمیم سازی