تصمیم سازی | Decision Making

آموزش تصویری روش پرداخت

روش پرداخت

آموزش تصویری روش پرداختکارت‌های عضو شبکه شتاب که قابلیت خرید اینترنتی دارند، افزون بر شماره کارت 16 رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند. همه کارت های عضو این شبکه موارد زیر را دارند:

 

شماره کارت (کلیه کارت‌های بانکی این شماره را دارند.)

 

رمز اینترنتی کارت (همان رمز دوم یا رمز پویای یک‌بارمصرف است که می‌توانید آن را از بانک صادرکننده کارت از طریق پیامک یا اپلیکیشن بانک خودتان در تلفن همراهتان دریافت نمایید.)

 

کد سه یا چهاررقمی CVV2 (به شکل یک عدد 3 رقمی و یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16 رقمی روی کارت یا پشت آن حک شده است. صرفاً وجود کدCVV2 روی یک کارت، دلیلی بر امکان خرید اینترنتی آن نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی آن را برای شما فعال کرده باشد.)

 

تاریخ انقضا (تاریخی که از آن به بعد کارت قابلیت پرداخت خود را از دست می‌دهد.)

 

 

برای دانلود فوری هر یک از محصولات عرضه شده در پایگاه دانش تصمیم‌سازی کافی است روی دکمه "پرداخت آنلاین" مانند زیر کلیک کنید.

 

 

با کلیک روی این دکمه به درگاه رسمی پرداخت‌های اینترنتی شرکت زرین پال که صفحه‌ای مانند زیر است، انتقال می‌یابید.

 

 درگاه پرداخت

 

 

چند لحظه پس از پرداخت به صفحه دانلود متصل خواهید شد. بااین‌حال، برای دریافت لینک دانلود، حتماً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. پس از واردکردن آدرس ایمیل روی "پرداخت" کلیک کنید تا به شبکه شاپرک متصل شوید.

 

 

حالا باید اطلاعات مربوط به کارت‌بانکی خود را وارد نمایید و روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید. درصورتی‌که اطلاعات کارت‌بانکی شما تأیید شود، صفحه دانلود ظرف چند لحظه به‌صورت خودکار باز می‌شود و می‌توانید محصول خریداری شده را از آن صفحه به‌آسانی دانلود کنید.

 

 

برای حصول اطمینان از دریافت موفقیت‌آمیز محصول خریداری شده، فایل آن به شکل فشرده یا لینک دانلود به آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد کردید، ارسال خواهد شد؛ بنابراین، دست‌کم چند ساعت پس از خرید، حتماً ایمیل خود را چک کنید و بازبینی پوشه اسپم ایمیل خود را نیز فراموش نکنید.

 

دانلود فایل

 

پس از دانلود فایل فشرده (zip) باید آن را (unzip) کنید. برای این منظور می‌توانید از نرم‌افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید. فایل های خریداری شده با توجه به فرمت آن ها معمولاً با نرم‌افزارهایی مانند Microsoft Office Word یا Microsoft Office PowerPoint یا Adobe Reader قابل‌بهره‌برداری هستند. این نرم‌افزارها به‌صورت رایگان از اینترنت قابل‌دانلود هستند که می‌توانید پس از دانلود، آن‌ها را روی کامپیوتر خودتان نصب نمایید. ضمناً در صورت داشتن هر سؤالی درباره محصول دانلودی خریداری شده، لطفاً با ما تماس بگیرید.

تصمیم سازی